Üreme Sağlığı Akran Eğitmen Eğitimi

Değerli Tıp Öğrencileri,

Türk Tıp Öğrencileri Birliği(TurkMSIC)'nin 6 çalışma kolundan birisi olan Üreme Sağlığı Çalışma Kolu(SCORA)'nun, başvuruları açılan yaz etkinliklerinden Akran Eğtimen Eğitimi ve Yaz Kampı için ne yazık ki herhangi bir birliğimiz ev sahipliği için gönüllü olmamıştır. Bu durumdan ötürü, SCORA Yaz Kampı'nı üzülerek iptal ederken, TurkMSIC - SCORA için hayati önem taşıdığına inandığımız "Akran Eğitmen Eğitimi"ni, SCORA Ulusal Takımı ev sahipliğinde ve TurkMSIC Yönetim Kurulu desteği ile 19-21 Ağustos 2014 tarihleri arasında Ankara'da gerçekleştireceğimizi sizlere duyururuz.

Bu hususta eğitmen adaylarımızın ödemesi gerekecek olan katılım ücreti 45 TL(2 Gece Konaklama + 2 Sabah Kahvaltısı + 3 Öğle Yemeği) olmaktadır. Konaklama Ankara-Hekimevi'nde yapılacak olup, eğitim yeri Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi içinde olacak ve de eğitimler Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu- Türkiye(UNFPA-Turkey)'den gelen eğitmenler dahilinde verilecektir.

Programımıza akşam yemeği dahil olmamak ile beraber SCORA Ulusal Takımı katılmcıları bu hususta daha sonra bilgilendirecektir.

Birliğimizin bütün tıp öğrencilerini temsil etme ve bütün tıp öğrencilerine açık olması hususundan, SCORA Gönüllüsü olmasa bile, hatta Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin üyesi olmasa biel bütün tıp öğrencileri, Eğitmen Adaylığı için başvurabilir.

Başvurular için ekte bulunan formu 28.07.2014 saat 20.00 tarihine kadar nora@turkmsic.net adresine göndermeniz yeterlidir.

TurkMSIC-SCORA Ulusal Ekibi Adına,

Ahmet Melih ERDOĞAN

Üreme Sağlığı Çalışma Kolu Ulusal Yöneticisi ('13-'14)

Dosyalar: