Mail Adresleri

 

Yönetim Kurulu

 

president@turkmsic.net

Genel Başkan

secgen@turkmsic.net

Genel Sekreter

vpe@turkmsic.net

Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı

vpi@turkmsic.net

İç İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı

treasurer@turkmsic.net

Mali Koordinatör

 

Yürütme Kurulu

 

     

nore@turkmsic.net

Araştırma Değişimi Çalışma Kolu Ulusal Direktörü

     

nora@turkmsic.net

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Kolu Ulusal Direktörü

     

npo@turkmsic.net

Halk Sağlığı Çalışma Kolu Ulusal Direktörü

     

norp@turkmsic.net

İnsan Hakları ve Barış Çalışma Kolu Ulusal Direktörü

     

neo-in@turkmsic.net

Staj Değişimi Çalışma Kolu Gelen Öğrencilerden Sorumlu Ulusal Direktörü

     

neo-out@turkmsic.net

Staj Değişimi Çalışma Kolu Giden Öğrencilerden Sorumlu Ulusal Direktörü

     

nome@turkmsic.net

Tıp Eğitimi Çalışma Kolu Ulusal Direktörü

     

itsdd@turkmsic.net

Bilişim ve Haberleşme Destek Birimi Ulusal Direktörü

     

cbsdd@turkmsic.net

Kapasite Gelişimi Destek Birimi Ulusal Direktörü

     

psdd@turkmsic.net

Proje ve Girişimler Destek Birimi Ulusal Direktörü

     

pubsdd@turkmsic.net

Yayın Destek Birimi Ulusal Direktörü

     

 

Denetim Kurulu

 

       

supco1@turkmsic.net

1. Denetim Kurulu Üyesi

       

supco2@turkmsic.net

2. Denetim Kurulu Üyesi

       

supco3@turkmsic.net

3. Denetim Kurulu Üyesi

       

Yerel Birlikler

   

abant@turkmsic.net

Abant Tıp Öğrencileri Birliği

 

acibadem@turkmsic.net

Acıbadem Tıp Öğrencileri Birliği

 

adiyaman@turkmsic.net

Adıyaman Tıp Öğrencileri Birliği

 

afyonsbu@turkmsic.net

Afyon SBÜ Tıp Öğrencileri Birliği

 

akdeniz@turkmsic.net

Akdeniz Tıp Öğrencileri Birliği

 

alanyaalaaddinkeykubat@turkmsic.net

Alanya Alaaddin Keykubat Tıp Öğrencileri Birliği

 

altinbas@turkmsic.net

Altınbaş Tıp Öğrencileri Birliği

 

ankara@turkmsic.net

Ankara Tıp Öğrencileri Birliği

 

ankarayildirimbeyazit@turkmsic.net

Ankara Yıldırım Beyazıt Tıp Öğrencileri Birliği

 

ataturk@turkmsic.net

Atatürk Tıp Öğrencileri Birliği

 

aydinadnanmenderes@turkmsic.net

Aydın Adnan Menderes Tıp Öğrencileri Birliği

 

bahcesehir@turkmsic.net

Bahçeşehir Tıp Öğrencileri Birliği

 

balikesir@turkmsic.net

Balıkesir Tıp Öğrencileri Birliği

 

baskent@turkmsic.net

Başkent Tıp Öğrencileri Birliği

 

beykent@turkmsic.net

Beykent Tıp Öğrencileri Birliği

 

bezmialem@turkmsic.net

Bezmialem Tıp Öğrencileri Birliği

 

biruni@turkmsic.net

Biruni Tıp Öğrencileri Birliği

 

bozok@turkmsic.net

Bozok Tıp Öğrencileri Birliği

 

bulentecevit@turkmsic.net

Bülent Ecevit Tıp Öğrencileri Birliği

 

bursauludag@turkmsic.net

Bursa Uludağ Tıp Öğrencileri Birliği

 

canakkaleonsekizmart@turkmsic.net

Çanakkale Onsekiz Mart Tıp Öğrencileri Birliği

 

celalbayar@turkmsic.net

Celal Bayar Tıp Öğrencileri Birliği

 

cerrahpasa@turkmsic.net

Cerrahpaşa Tıp Öğrencileri Birliği

 

cukurova@turkmsic.net

Çukurova Tıp Öğrencileri Birliği

 

cumhuriyet@turkmsic.net

Cumhuriyet Tıp Öğrencileri Birliği

 

demiroglubilim@turkmsic.net

Demiroğlu Bilim Tıp Öğrencileri Birliği

 

dicle@turkmsic.net

Dicle Tıp Öğrencileri Birliği

 

dokuzeylul@turkmsic.net

Dokuz Eylül Tıp Öğrencileri Birliği

 

duzce@turkmsic.net

Düzce Tıp Öğrencileri Birliği

 

ege@turkmsic.net

Ege Tıp Öğrencileri Birliği

 

erciyes@turkmsic.net

Erciyes Tıp Öğrencileri Birliği

 

erzincanbinaliyildirim@turkmsic.net

Erzincan Binali Yıldırım

 

firat@turkmsic.net

Fırat Tıp Öğrencileri Birliği

 

gazi@turkmsic.net

Gazi Tıp Öğrencileri Birliği

 

gaziantep@turkmsic.net

Gaziantep Tıp Öğrencileri Birliği

 

gaziosmanpasa@turkmsic.net

Gaziosmanpaşa Tıp Öğrencileri Birliği

 

giresun@turkmsic.net

Giresun Tıp Öğrencileri Birliği

 

hacettepe@turkmsic.net

Hacettepe Tıp Öğrencileri Birliği

 

harran@turkmsic.net

Harran Tıp Öğrencileri Birliği

 

hitit@turkmsic.net

Hitit Tıp Öğrencileri Birliği

 

inonu@turkmsic.net

İnönü Tıp Öğrencileri Birliği

 

istanbul@turkmsic.net

İstanbul Tıp Öğrencileri Birliği

 

istanbulaydin@turkmsic.net

İstanbul Aydın Tıp Öğrencileri Birliği

 

istanbulmedeniyet@turkmsic.net

İstanbul Medeniyet Tıp Öğrencileri Birliği

 

istinye@turkmsic.net

İstinye Tıp Öğrencileri Birliği

 

izmirdemokrasi@turkmsic.net

İzmir Demokrasi Tıp Öğrencileri Birliği

 

izmirekonomi@turkmsic.net

İzmir Ekonomi Tıp Öğrencileri Birliği

 

izmirkatipcelebi@turkmsic.net

İzmir Katip Çelebi Tıp Öğrencileri Birliği

 

kahramanmarassutcuimam@turkmsic.net

Kahramanmaraş Sütçü İmam Tıp Öğrencileri Birliği

 

karadeniz@turkmsic.net

Karadeniz Tıp Öğrencileri Birliği

 

karatay@turkmsic.net

Karatay Tıp Öğrencileri Birliği

 

kirikkale@turkmsic.net

Kırıkkale Tıp Öğrencileri Birliği

 

kocaeli@turkmsic.net

Kocaeli Tıp Öğrencileri Birliği

 

kocuniversitesi@turkmsic.net

Koç Üniversitesi Tıp Öğrencileri Birliği

 

kutahyasbu@turkmsic.net

Kütahya SBÜ  Tıp Öğrencileri Birliği

 

lokmanhekim@turkmsic.net

Lokman Hekim Tıp Öğrencileri Birliği

 

maltepe@turkmsic.net

Maltepe Tıp Öğrencileri Birliği

 

marmara@turkmsic.net

Marmara Tıp Öğrencileri Birliği

 

medipol@turkmsic.net

Medipol Tıp Öğrencileri Birliği

 

meram@turkmsic.net

Meram Tıp Öğrencileri Birliği

 

mersin@turkmsic.net

Mersin Tıp Öğrencileri Birliği

 

mugla@turkmsic.net

Muğla Tıp Öğrencileri Birliği

 

mustafakemal@turkmsic.net

Mustafa Kemal Tıp Öğrencileri Birliği

 

namikkemal@turkmsic.net

Namık Kemal Tıp Öğrencileri Birliği

 

nigdeomerhalisdemir@turkmsic.net

Niğde Ömer Halisdemir Tıp Öğrencileri Birliği

 

okan@turkmsic.net

Okan Tıp Öğrencileri Birliği

 

ondokuzmayis@turkmsic.net

Ondokuz Mayıs Tıp Öğrencileri Birliği

 

ordu@turkmsic.net

Ordu Tıp Öğrencileri Birliği

 

osmangazi@turkmsic.net

Osmangazi Tıp Öğrencileri Birliği

 

pamukkale@turkmsic.net

Pamukkale Tıp Öğrencileri Birliği

 

rizerte@turkmsic.net

Rize RTE Tıp Öğrencileri Birliği

 

sakarya@turkmsic.net

Sakarya Tıp Öğrencileri Birliği

 

sanko@turkmsic.net

Sanko Tıp Öğrencileri Birliği

 

sbugulhane@turkmsic.net

Sağlık Bilimleri Gülhane Tıp Öğrencileri Birliği

 

suleymandemirel@turkmsic.net

Süleyman Demirel Tıp Öğrencileri Birliği

 

trakya@turkmsic.net

Trakya Tıp Öğrencileri Birliği

 

ufuk@turkmsic.net

Ufuk Tıp Öğrencileri Birliği

 

usak@turkmsic.net

Uşak Tıp Öğrencileri Birliği

 

vanyuzuncuyil@turkmsic.net

Van Yüzüncü Yıl Tıp Öğrencileri Birliği

 

yeditepe@turkmsic.net

Yeditepe Tıp Öğrencileri Birliği

 

yeniyuzyil@turkmsic.net

Yeni Yüzyıl Tıp Öğrencileri Birliği

 

yuksekihtisas@turkmsic.net

Yüksek İhtisas Tıp Öğrencileri Birliği

 

İç İlişkiler Takımı

 

       

vpi@turkmsic.net

İç İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı

       

iciliskilertakimi@turkmsic.net

Bölge Koordinatörleri ve Kurumsal Akreditasyon Koordinatörü

       

Dış İlişkiler Takını

 

     

vpe@turkmsic.net

Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı

     

lph@turkmsic.net

Halk Sağlığı İrtibat Sorumlusu

     

ifmsa@turkmsic.net

IFMSA Sorumlusu

     

lrp@turkmsic.net

İnsan Hakları ve Barış İrtibat Sorumlusu

     

sempozyum@turkmsic.net

Sempozyum Sorumlusu

     

lme@turkmsic.net

Tıp Eğitimi İrtibat Sorumlusu

     

loso@turkmsic.net

Öğrenci ve Gençlik Organizasyonları İrtibat Sorumlusu

     

pr@turkmsic.net

Basın ve Sosyal Medya Sorumlusu

     

lra@turkmsic.net

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı İrtibat Sorumlusu

     

 

Kaynak Arama Takımı

 

       

treasurer@turkmsic.net

Mali Koordinatör

       

kaynakaramatakimi@turkmsic.net

Kaynak Arama Takımı

       

market@turkmsic.net

Market Sorumlusu

       

Araştırma Değişimi Çalışma Kolu

 

       

nore@turkmsic.net

Araştırma Değişimi Çalışma Kolu Ulusal Direktörü

       

arastirmadegisimitakimi@turkmsic.net

Araştırma Değişimi Çalışma Kolu Ulusal Takımı

       

 

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Kolu 

 

nora@turkmsic.net

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Kolu Ulusal Direktörü

uremesagligitakimi@turkmsic.net

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Kolu Ulusal Takımı

scoraegitim@turkmsic.net

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Eğitim Sorumlusu

scoraxchange@turkmsic.net

SCORA-XCHANGE Sorumlusu

scorakongre@turkmsic.net

SCORA Kongre Sorumlusu

 

Halk Sağlığı Çalışma Kolu

 

npo@turkmsic.net

Halk Sağlığı Çalışma Kolu Ulusal Direktörü

halksagligitakimi@turkmsic.net

Halk Sağlığı Çalışma Kolu Ulusal Takımı

halksagligisempozyumu@turkmsic.net

Halk Sağlığı Sempozyumu Takımı

mandalina@turkmsic.net

Mandalina Gazetesi Takımı

scophexchange@turkmsic.net

SCOPH Exchange Sorumlusu

turuncudergisi@turkmsic.net

Turuncu Dergisi Takımı

 

İnsan Hakları ve Barış Çalışma Kolu

 

       

norp@turkmsic.net

İnsan Hakları ve Barış Çalışma Kolu Ulusal Direktörü

       

insanhaklaritakimi@turkmsic.net

İnsan Hakları ve Barış Çalışma Kolu Ulusal Takımı

       

scorpevents@turkmsic.net

SCORP Koordinatörleri

       

Staj Değişimi Çalışma Kolu

 

neo-in@turkmsic.net

Staj Değişimi Çalışma Kolu Gelen Öğrencilerden Sorumlu Ulusal Direktörü

neo-out@turkmsic.net

Staj Değişimi Çalışma Kolu Giden Öğrencileriden Sorumlu Ulusal Direktörü

stajdegisimitakimi@turkmsic.net

Staj Değişimi Çalışma Kolu Ulusal Takımı

nationaltours@turkmsic.net

Ulusal Turlar Sorumlusu

turkuaz@turkmsic.net

Turkuaz Dergisi Takımı

yisd@turkmsic.net

Yurtiçi Staj Değişimi Takımı

Tıp Eğitimi Çalışma Kolu

 

nome@turkmsic.net

Tıp Eğitimi Çalışma Kolu Ulusal Direktörü

tipegitimitakimi@turkmsic.net

Tıp Eğitimi Çalışma Kolu Ulusal Takımı

scomexchange@turkmsic.net

SCOME Exchange Takımı

tipegitimicalistayi@turkmsic.net

Tıp Eğitimi Çalıştayı Takımı

tkg@turkmsic.net

Tıpta Kariyer Günleri Takımı

Bilişim ve Haberleşme Destek Birimi

 

itsdd@turkmsic.net

Bilişim ve Haberleşme Destek Birimi Ulusal Direktörü

bilisimvehaberlesmetakimi@turkmsic.net

Bilişim ve Haberleşme Destek Birimi Ulusal Takımı

Kapasite Gelişimi Destek Birimi

 

cbsdd@turkmsic.net

Kapasite Gelişimi Destek Birimi Ulusal Direktörü

kapasitegelisimitakimi@turkmsic.net

Kapasite Gelişimi Destek Birimi Ulusal Takımı

Proje ve Girişimler Destek Birimi

 

psdd@turkmsic.net

Proje ve Girişimler Destek Birimi Ulusal Direktörü

projevegirisimlertakimi@turkmsic.net

Proje ve Girişimler Destek Birimi Ulusal Takımı

cocukihmaliveistismari@turkmsic.net

Çocuk İhmali ve İstismarı Desteklenmiş Proje Takımı

cinselyonelimvecinsiyetkimligi@turkmsic.net

Cinsel Yönelim ve Cinsiyet Kimliği Desteklenmiş Proje Takımı

ikielinsesi@turkmsic.net

İki Elin Sesi Desteklenmiş Proje Takımı

saglikturnesi@turkmsic.net

Sağlık Turnesi Desteklenmiş Proje Takımı

sagligaadimat@turkmsic.net

Sağlığa Adım At Desteklenmiş Proje Takımı

Yayın Destek Birimi

 

pubsdd@turkmsic.net

Yayın Destek Birimi Ulusal Direktörü

yayindestektakimi@turkmsic.net

Yayın Destek Birimi Ulusal Takımı

Genel Kurul Mail Adresleri

 

       

tuzukdenetleme@turkmsic.net

Tüzük Denetleme Üyeleri

       

divanbaskanyardimcisi@turkmsic.net

Divan Başkan Yardımcısı

       

divansekreteriasistani@turkmsic.net

Divan Sekreteri Yardımcısı

       

divansekreteri@turkmsic.net

Divan Sekreteri

       

genelkurul@turkmsic.net

Genel Kurul Sorumlusu

       

divanbaskani@turkmsic.net

Divan Başkanı

       
           

Kurultay Mail Adresleri

 

       

kurultay@turkmsic.net

Kurultay Sorumlusu