SCORE Kongre '13 Başvuruları Başladı

Sevgili TurkMSIC Gönüllüleri,

Hepinizin bildiği gibi sağlık alanındaki ilerleme ancak tıptaki bilimsel ilerlemelere paralel olarak gerçekleşir. Bu bilimsel ilerlemeyi ise ancak araştırmalar yaparak sağlayabiliriz. Fakat yapılan araştırma bir çıktıyla sonuçlandırılmıyor ve paylaşılmıyorsa diğer insanlara katkı sağlayamaz.

SCORE Kongre işte tam da bu sebeple; SCORE değişimlerinde gerçekleştirdiğimiz araştırmaların; diğer öğrencilerle paylaşılması, onların kafalarında bir ışık uyandırıp yeni araştırma ve araştırmacıların oluşması ve bu sayede bilimin ilerlemesi için var.

İlk kez 24-25 Eylül 2011’de gerçekleşen SCORE Kongre bilimsel ve sosyal programıyla sizleri bu sene 5-6 Ekim tarihlerinde Başkent Yerel Kurulu ev sahipliğinde Ankara’ya bekliyor.

Yer-konaklama: Oturumlar Başkent Üniversitesi İhsan Doğramacı konferans salonu, konaklama TEB Dora Otel'de gerçekleşecektir. Otelle ilgili bilgi ve fotoğraflara http://www.tebdoraotel.com/ ‘dan ulaşabilirsiniz.

Ulaşım: AŞTİ’den ücretsiz servislerle sağlanacak.

Sosyal Program: National Foods and Drinks Party’nin yanısıra Ankara’nın en gözde eğlence yerlerinden birinde gerçekleşecektir.

Değişim öğrencileri ve akademisyen sunumlarıyla dopdolu olan bilimsel program kısa bir süre içinde duyurulacak.

Katılım ücreti:

Konaklama, bilimsel ve sosyal program: 80 TL

Bilimsel ve sosyal program: Yakında bildirilecektir.

Başvurmak için http://goo.gl/oHkzoJ adresindeki başvuru formunu 27 Eylül 2013 23:59’a kadar doldurmanız gerekmektedir.

O halde ne bekliyorsunuz, haydi SCORE Kongre’ye!

Taygun TÜRELİ

SCORE Kongre Direktörü